پارت نامبرQK702A
نام محصولHP 10m C-series Active Copper SFP+ Cable
توضیحاتکابل اتصال مخصوص استوریج
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرBK785A
نام محصولHP B-series 2.5m MM OM3 mSFP/LC FC Cable
توضیحاتکابل فایبر
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرQK729A
نام محصولHP Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl
توضیحاتکابل اتصال مخصوص استوریج
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرBK786A
نام محصولHP B-series 5m MM OM3 mSFP/LC FC Cable
توضیحاتکابل فایبر
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرQK731A
نام محصولHP Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cbl
توضیحاتکابل اتصال مخصوص استوریج
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرBK787A
نام محصولHP LC/LC Multi-mode Coupler 8 Pack
توضیحاتکابل فایبر
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرQK732A
نام محصولHP Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cbl
توضیحاتکابل اتصال مخصوص استوریج
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرH6Z30A
نام محصولHP Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 100m Cbl
توضیحاتکابل فایبر
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرQK733A
نام محصولHP Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
توضیحاتکابل اتصال مخصوص استوریج
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرK2Q21A
نام محصولHP C-series 3M Passive Copper SFP+ Cable
توضیحاتکابل فایبر
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرQK734A
نام محصولHP Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
توضیحاتکابل اتصال مخصوص استوریج
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرK2Q22A
نام محصولHP C-series 5M Passive Copper SFP+ Cable
توضیحاتکابل فایبر
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرQK735A
نام محصولHP Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
توضیحاتکابل اتصال مخصوص استوریج
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرK2Q46A
نام محصولHP MPO to 4 x LC 5m Cable
توضیحاتکابل فایبر
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرQK736A
نام محصولHP Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl
توضیحاتکابل اتصال مخصوص استوریج
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرK2Q47A
نام محصولHP MPO to 4 x LC 15m Cable
توضیحاتکابل فایبر
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرQK737A
نام محصولHP Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl
توضیحاتکابل اتصال مخصوص استوریج
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرQK701A
نام محصولHP 7m C-series Active Copper SFP+ Cable
توضیحاتکابل فایبر
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبرBK784A
نام محصولHP B-series 1.5m MM OM3 mSFP/LC FC Cable
توضیحاتکابل فایبر
قیمتتماس بگیرید

 

پارت نامبر341177-B21
نام محصولCable Offset 12ft Ext VHDCI/WIDE
توضیحاتکابل اچ پی 12 فوت افست
قیمتتماس بگیرید